Groepen

 

Atletiek wordt niet voor niets de “moeder van alle sporten” genoemd. Het is een veelzijdige sport, waarbij het lopen, springen en werpen aan de orde komen.

De looponderdelen zijn:
sprint – (van 40m tot 100/200/400m);
middenafstand – (van 800m tot 1000/1500/3000/5000m);
lange afstand – (van 5000m tot 10km/halve marathon/marathon);
hordelopen – (van 60 m tot 100/110/300/400m);

steeple-chase; estafette.

De springonderdelen zijn:
hoogspringen;verspringen, hinkstapspringen, polsstokhoogspringen.

De werponderdelen zijn:
balwerpen, discuswerpen, speerwerpen, kogelstoten, kogelslingeren en gewichtwerpen.

Baanatletiek trainingen:

De categorieën voor de atletiek groepen zijn gebaseerd op het geboortejaar, elk jaar na de herfstvakantie ga je een categorie omhoog en dus mogelijk ook na een andere trainingsgroep.

De verdeling van de leeftijdscategoriën zijn altijd terug te vinden op de site van de atletiekunie.

De jeugdtrainingen m.u.v. de looptraining komen in de schoolvakanties te vervallen, in de zomervakantie is er alleen voor een aantal groepen een vrij-trainen moment. (houd hiervoor de nieuwsberichten in de gaten)  Daarnaast zijn er ook geen trainingen op de nationaal erkende feestdagen.

Pupillentraining (6 tot 12 jaar)

Dag Tijdstip Categorie Soort training trainer
Maandag 18.30 – 20.00 A pupillen Techniek Brigitte Blikman / Renée Mollink
Woensdag 17:30 – 18:30 mini/C/B pupillen Techniek Laura Grootenhuis / Dimphy Nieland
Vrijdag 18:00 – 19:30 A pupillen Techniek Roy van Os
Vrijdag 17:30 – 18:30 mini/C/B pupillen Techniek Annelinde Jongejan / Dimphy Nieland


Juniorentraining (12 tot 20 jaar):

Dag Tijdstip Categorie Soort training trainer
Maandag 18:00 – 19:30 D/C junioren Techniek Jasper Hengstman
Maandag 19:30 – 21:00 A/B junioren Techniek Jasper Hengstman
Woensdag 17:30 – 19:00 Alle junioren Looptraining Bertil Krukkert / Nicola Krukkert
Donderdag 18:30 – 20:00 D/C junioren Techniek Frank Wouda / Jasper Hengstman
Donderdag 19:30 – 21:00 A/B junioren Techniek Frank Wouda

 

Seniorentrainingen

De maandag groep is dezelfde groep als de A/B-junioren; hier trainen momenteel voornamelijk nog oude junioren.

De donderdag groep is een vooral recreatieve groep met senioren en masters die sinds najaar 2017 met een kleine groep gestart zijn.

Dag Tijdstip Categorie Soort training trainer
Maandag 19:30 – 21:00 senioren (doorstroom jeugd) Techniek Jasper Hengstman
Donderdag 19:30 – 21:00 senioren en masters Techniek Jasper Hengstman

Looptrainingen:

Deze trainingen zijn bedoeld voor zowel de prestatiegerichte – alswel de recreatieve- loper met enige loopervaring. De lopers krijgen in groepsverband en onder deskundige leiding loopscholing en conditietraining. Warming-up, intervaltraining, korte duurlopen en cooling-down zijn hiervan voorbeelden.Loopgroep senioren:

Tussen de verschillende groepen zit een klein niveau verschil, maar dit verschil zal niet snel de doorslag geven voor de keuze van de groep. Voor een verdere uitleg hierover verzoeken wij u eens bij een training langs te gaan.

bijzonderheden: De woensdag groep getraind door Herman en de donderdag groep van Pieter zijn wel wedstrijd gerichte groepen met de fanatiekere lopers.

Dag Tijdstip Categorie Soort training trainer
Maandag 19:15 – 20:45 Dames/heren recreant Looptraining Gerhard
Dinsdag 19:00 – 20:30 Dames/heren recreant Looptraining Bernard
Woensdag 08:45 – 10:15 Dames/heren recreant Looptraining Bertus
Woensdag 19:00 – 20:30 wedstrijdgerichte groep Looptraining Herman
Woensdag 19:15 – 20.45 Dames/heren recreant Looptraining Gerhard
Woensdag 19:15 – 20.45 Dames/heren recreant Looptraining Pieter
Donderdag 09:00 – 10:30 Dames/heren trimgroep Looptraining Bertus
Donderdag 19:30 – 21:00 wedstrijdgerichte groep Looptraining Pieter/Bertil
Vrijdag 19:00 – 20:30 Dames/heren recreant Looptraining Pieter
Zaterdag 08:30 – 10:00 Dames/heren recreant Looptraining Gerard

Survival trainingen: 

Dag Tijdstip Categorie Soort training Coördinator
Dinsdag 18.30 – 19.30 8-12/13 jaar Techniek André
Dinsdag 19:30 – 21:00 vanaf 14 jaar Techniek Andre
Donderdag 18:30 – 20:30 LICENTIE! Wedstrijdtraining Peter
Vrijdag 18.30 – 19.30 C1 en D1 Uithouding André
Vrijdag 19:30 – 21:00 vanaf 14 jaar Uithouding Andre
Zondag 09:00 – 11:00 LICENTIE! Wedstrijdtraining Andre

De trainingen worden door meerdere trainers verzorgd/begeleid.

De donderdag/zondag training is UITSLUITEND voor ACTIEVE LICENTIEHOUDERS. Zij die dus wedstrijdgericht moeten trainen.

voor meer info over de survival ga na de pagina van de survival